O nás

Vážení obchodní přátelé,

PREXIM-MEGAPEX s.r.o působí na našem trhu úspěšně již několik let, firma vznikla sloučením dvou firem , PREXIM a MEGAPEX. V začátcích, tj. v roce 1992, jsme se soustředili na dovoz autopotahů a krytů kol. Postupem času, jak jsme se rozvíjely, rozšiřoval se i sortiment. Na českém trhu zastupujeme několik výrobců a obchodních značek, mezi které patří:

4CAR – standardní řada autodoplňků:

lana, plastové kanystry, autolekárny, trojúhelník, trychtýře, stěrače, koncovka výfuku, rámečky pod spz, gumičky stěračů, zrcátko, autoantény, klaksony, sirény, držáky mobilních telefonů, potahy na volant, rukojetě řadící páky, zápisníky, zámky volantů, hasicí přístroje, bezpečnostní vesty, zapalovače, pojistky, rozdvojky, zástrčky, adaptéry napětí, zástrčky a zásuvky na vleky, pracovní lampy, majáky, svítilny, autobaterie, hustoměry, svorky akumulátoru, sluneční clony, ventilátory, chladící boxy, folie na okna, startovací kabely, vyhřívané podložky, sněhové řetězy, autostěrky /škrabky/, průtokové kartáče, stěrky na okno, autoleštička, autovysavač, autokosmetika, klíče na olejový filtr, olejové filtry, palivové filtry, vzduchové filtry, hydraulické zvedáky, nůžkový zvedák, klíče na kola, klíče na svíčky, nářadí, desky na doklady, hustilky, kompresory, tlakoměry, pryžové úchyty, upínací pásy, autosedačky dětské, podsedáky, osvěžovače vzduchu / vůně do auta / atd.

AVISA - samolepící dekory a 3D tuning:

info samolepky, design automobilu, dekorační pásy, sportovní samolepky, truck samolepky, protisluneční clony, tetování na okno, samolepky se zvířaty, samolepky sexy dívky, prahové lišty, rámečky pod spz, nálepky na dvířka palivové nádrže, nálepky nad koncovku výfuku, hliníkové dekory a samolepky.

FROGUM - gumové autokoberce a autodoplňky:
gumové autokoberce, zástěrky a lapače nečistot, gumové vaničky, antistatický pásek.

ERJOT : autotrička, textilní autokoberce, autopotahy velur E, autopotahy tuning, autopotahy profil, autopotahy E line.

DISNEY- sluneční clony, autosedačky, podsedáky, autodoplňky, cyklodoplňky

 

Časté novinky v sortimentu autodoplňků a tuningu, jsou již u nás samozřejmostí a to díky tomu, že v roce 2000 jsme spolu s dceřinou společností otevřely filiálku v Shanghai. Lidé, kteří jsou tam zaměstnáni, nám pomáhají kontrolovat kvalitu dovážených autodoplňků a vyhledávají pro nás nové výrobky. V roce 2004 se firma vrací i k nákupům z Taiwanu (otevření obchodního zastoupení). Proto patříme v součastné době mezi ojedinělé firmy na českém trhu v tomto oboru, které dováží autodoplňky přímo z dálného východu. Zakoupením nového areálu v Praze 9 Třeboradicích jsme rozšířily možnosti odbytu našich výrobků a zároveň se díky skvělému týmu pracovníků a novým počítačovým systémům zdokonalila komunikace mezi zákazníkem a naší firmou. S našimi produkty v oblasti tuningu a autodoplňků se můžete setkat v síti supermarketů, čerpacích stanicích, obchodech a u tuningových prodejců po celé republice. Pokud hledáte autodoplňky kvalitní a za rozumnou cenu, jste na správných www stránkách.

Uvedené ceny u výrobků jsou včetně DPH. Minimální odběr zboží je 400,- Kč včetně DPH ( bez poštovného ). Poštovné a balné činí 140,-Kč včetně DPH, dobírka 36,-Kč. Pokud objednané zboží bude zařazeno, dle sazebníku České pošty, jako zásilka XL, budeme Vám účtovat poštovné a balné ve výši 363,-Kč včetně DPH (po potvrzení kupujícím). Při objednávce nad 3000,-Kč je doprava zdarma. Poštovné a balné na Slovensko dle sazebníku České pošty. 

Použití textu a fotografií v dalších písemných či webových prezentacích je možné výhradně se souhlasem autora a vydavatele tohoto webu!


Přejeme Vám hodně spokojenosti s našimi výrobky a těšíme se na spolupráci.

PREXIM-MEGAPEX s.r.o

KONTAKTNÍ INFORMACE

PREXIM-MEGAPEX s.r.o.
VELKOOBCHOD
SCHOELLEROVA 203
PRAHA 9 TŘEBORADICE
196 00

email : info@prexim-megapex.cz

Tel: +420727931855


IČO: 25614711
DIČ: CZ25614711

FIRMA ZAPSÁNA V OBCH.REJSTŘÍKU U KR.OBCH.SOUDU V PRAZE, ODDÍL C, VLOŽKA 54 960