Kategorie
Informace

VELKÝ VÝPRODEJ PRODUKTŮ NALEZNETE V AKČNÍ NABÍDCE !

Akční nabídka →

Uvedené ceny u výrobků jsou včetně DPH. Minimální odběr zboží je 400,- Kč včetně DPH (bez poštovného). Při objednávce nad 3000,- Kč s DPH je poštovné zdarma! Poštovné a balné činí 133,- Kč, na Slovensko 300,-Kč.

 

SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53

SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53
SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53 SAMOLEPÍCÍ lišta spoilerová černá s modrou linkou 2,5m 64-53
Výrobce: 4 CAR
Model: 4 CAR
Dostupnost: Na skladě
Cena: 229,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Univerzální spoilerová lišta pro lepení na části automobilu. Délka: 2,5m. Montáž: lepením, pouze sejmete ochrannou vrstvu z lepící části a lištu jednoduše nalepíte na čisté a odmaštěné místo. 
Montáž: důkladně očistěte a odmastěte místo, na které má být lišta nalepena.Na karoserii vozu označ např. fixou, v kterém místě má být lišta nalepená.Odstraňujte postupně ochrannou folii z lišty a přitiskněte lištu na vybrané místo karoserie. Při tomto úkonu dbejte na to, abyste jste se prsty nedotýkali lepící plochy.V místech, kde je lišta ohnutá, doporučujeme část lišty s lepící plochou částečně nastřihnout do trojúhelníků. Lištu nožem nebo ostrým předmětem po nalepení zařízněte na požadovaný rozměr.
Lištu je možné zaříznout pod úhlem, aby byl výsledný efekt ještě lepší. Důkladně dotlačte. Nejlepší k tomu bude kousek látky, který náleží přesouvat po celé její délce se stejnou silou. Zabrání to také poškrábání lišty. Pro lepší přichycení v nejvíce namáhaných místech, můžete lištu přišroubovat přiloženými šroubky. Nelepte na zmrzlý nebo horký povrch. Okolní teplota pro lepení se doporučuje okolo 18°C. Během lepení se doporučuje nahřátí lišty teplým vzduchem. Zaručí to lepší elastičnost lišty. Po nalepení na karoserii vozu, nemyjte auto ručně ani v automatické myčce po dobu 24 hod.

       

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Powered By OpenCart
PREXIM-MEGAPEX s.r.o. © 2013